Eurobord

Fototapeta

Najlepsza agencja marketingowa w mieście.

Nasza oferta

Fototapeta

Jeśli czujesz, że wnętrze Twojej firmy, domu czy instytucji publicznej potrzebuje ciekawej aranżacji, to dobrze trafiłeś. Możesz być pewien że sprostamy Twoim oczekiwaniom.

Rodzaje fototapet :

Tapeta papierowa

Tapeta o grubości 210gr/m2. Wysokiej jakości papier z dodatkiem lateksu o gładkiej strukturze i gramaturze 212g/m2. Papier jest odpowiednio wzmocniony, tak aby dobrze przyjmował standardowy klej do tapet, nie ulegał rozciąganiu się przy aplikacji na ścianie. Materiał jest matowy, przez co nie odbija refleksów świetlnych.

Tapeta flizelinowa

Tapeta o grugości 180gr/m2. Materiał matowy o strukturze piaskowej. Flizelina to materiał odporny na zabrudzenia, dlatego produkty z tego materiału mogą być wykorzystane jako dekoracja kuchni lub holu. Flizelina należy do materiałów z syntetycznych włókien poliestrowych, które zapewniają jej elastyczność. . Ponadto, flizelina jest materiałem, który wygłusza pomieszczenie i zapewnia izolację cieplną.

Tapeta flizelinowa z laminatem

Tapeta z laminatem nawet 300gr/m2 po przez nałożenie warstwy laminującej. Jest odporna na wszelkiego rodzaju zadarcia, zachlapania, lub twórczość najmłodszych członków rodziny. Jest odporna na promienie UV przed co tapeta nigdy nie straci na wyrazistości. Zalecana jest do kuchni i łazienek.

oferta

Nasze 3 pakiety

Economy

PLN

od

65

/m2

Standard

PLN

od

75

/m2

Premium

PLN

od

85

/m2

Zapytanie ofertowe
FOTOTAPETA

W Eurobordzie stawiamy na jakość świadczonych usług. Dlatego też uruchomoiliśmy Usługę 24h.
Wpisz swoję imię i dane kontaktowe, a jeden z nas odezwię się do Ciebie w przeciągu 2 godzin.

Zapytanie ofertowe
BILLBOARD